Реєстрація Вхід

Як отримати прибуток за допомогою сайту?

У Вас уже є власний сайт? Чи можливо Ви вже додали інформацію про свою компанію на сайт Ковель онлайн, і очікуєте на збільшення кількості клієнтів і як результат прибутків? Якщо так - наступна інформація для Вас!

Для чого потрібен сайт?

Ваш сайт, або веб-сторінка Вашої компанії на нашому сайті - це не просто інформація про компанію. В першу чергу це інструмент для підвищення прибутків. Це такий же засіб, як і полиці в магазині, чи зовнішня вивіска. Сайт компанії - це лице компанії. І якщо сайт призначений, для того, щоб підвишити Ваші прибутки, чи задавали Ви собі питання: А у яких випадках прибуток не зросте? правильно - коли не буде реалізовано більшу кількість товарів або послуг. Тобто тоді коли клієнти за них не заплатять! А коли клієнт не заплатить за товар чи послугу? - тоді коли він про неї не дізнається. Саме тому ми категорично рекомендуємо розміщувати на сайті не тільки загальну інформацію про Ваше підприємство, але і максимально доступно розповідати про самі послуги чи товари, що пропонуються.

Адже практично усі потенційні клієнти шукають не конкретну фірму, а товар який вони бажають придбати, або послугу, якою вони хочуть скористатися. І коли такий товар чи послуга будуть розміщені у розділі "ринок" сайту Ковель онлайн - вірогідність того, що такий клієнт знайде те, що йому потрібно саме у Вашій компанії є значно вищою. Розміщуючи детальну інформацію про свої товари чи послуги Ви фактично створюєте нові сторінки сайту, які прив'язані та посилаються на основну сторінку Вашої компанії. Чим більше якісно описаної продукції на сайті - тим більше потенційних клієнтів побачить її.

Проблема багатьох власників бізнесу у тому, що вони не надають належного значення розміщення інформації про свої продукти у інтернеті. Варто розуміти, що інтернет сайт (інтернет-магазин) це така ж сама вітрина, як і реальна вітрина вашого магазину. Якщо на ній немає нічого цікавого та свіжого - на хороший результат не варто надіятися. Відношення, та увага до Вашої сторінки в інтернеті повинна бути такою ж ретельною як і до приміщення Вашого реального магазину чи офісу. І навіть ще ретельніше! Адже магазини і офіси, зазвичай, зактиваються на ніч та на вихідні, а сайт працює цілодобово. 

Чи справді це так важливо та ефективно?

Інколи люди мені задають питання: навіщо розміщатися на даному сайті, адже він ще не дуже "розкручений". Відповідь проста: коли він стане значно популярнішим, завчасно розміщена інформація про компанії товари та послуги буде значно частіше знаходитися пошуковими системами, ніж та, що додана недавно. Зі свого власного досвіду знаю, що власники сайтів, які ретельно наповнюють його пропозиціями добиваються успіху. Хтось раніше, хтось пізніше. Але я не бачив ще жодного успішного сайту, на якому б не розмішували якісну, детальну інформацію.

Перший користувач пошукової системи Google, потрапив на сайт "Ковель online" через 4 дні після відктиття сайту.  Він шукав "композиції з цукерок" :)

Якщо у мене вже є окремий сайт компанії - який сенс розміщувати інформацію на подібних ресурсах, серед конкурентів? Точнісінько такий самий як торгувати на ринку, серед конкурентів та в лісі, де конкурентів немає. Який би у Вас не був пречудовий сайт - розміщення товарів на торгових площадка, каталогах, дошках оголошень і т. д. завжди принесе позитивний результат, і досить часто навіть кращий ніж результат від окремого сайту.

Зрозумівши, що варто приділити увагу рекламі в інтернеті, а тим більше на даному ресурсі, який дозволяє це зробити максимально ефективно та безкоштовно (чи за символічну плату). Є хороший шанс, що Ваш гаманець, та Ваш сайт в інтернеті вже ніколи не буде порожнім чи непотрібним. Рішення за Вами!

Веб-студія Craft

Адреса:
м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 7

Тел.: 068-408-86-80

Розміщено 4 роки тому