Реєстрація Вхід

Що купити дитині - планшет чи ноутбук?

Відповідь очевидна - купіть дитині книгу! Але жарти в сторону. Сьогоднішні реалії такі, що дуже складно обійтися без сучасних помічників, якими стали ноутбуки та планшети.

Ноутбуки перестали бути товарами захмарно дорогими, а бум на планшети також істотно знизив їх вартість, в порівнянні з ситуацією, що була на ринку ще декілька років тому. Кожна дитина шкільного віку, звичайно, мріє про планшет, який можна вибрати в нашому магазині. Аадже це гаджет, яким можна хвалитися не тільки вдома, але і носити його всюди. А ще - на ньому ж все круті ігри, фотографії котиків, і татового автомобіля. А ось ноутбук, і навіть ультрабук, - його не понесеш в школу, великий він все-таки в порівнянні з 7-ми дюймовим планшетом, та й батьки не дадуть.


До частого питання що купити: ноутбук або планшет для дитини, потрібно підходити раціонально. І хоч ці пристрої - не одяг, з якої дитина «виросте», купувати відверто дешевий гаджет - планшет, наприклад, щоб зняти оскому у дитятка «тому що у всіх є» - не варто. Давайте відразу обмовимося, що клас планшетів відноситься до гаджетам, які орієнтовані на розваги.

Безумовно, одними з вирішальних факторів у виборі планшета мають стати роздільна здатність його дисплею, тип матриці, його обсяг оперативки, процесор і ємність батареї. Сенс у планшета: якісне зображення при тривалій автономній роботі, адже пристрій - портативний! Головний мінус планшета - спосіб введення даних - зазвичай тільки через сенсорний екран. Виробники це відразу не врахували, тому відносно недавно стали пропонуватися за додаткові гроші клавіатури, що підключаються до планшета. Ну і другий мінус - непрямий - він «поглинач» часу. Дитина буде тягати його всюди - особливо в перший час. Він буде замикатися з ним у туалеті, тримати на столі за обідом, ховатися з ним під ковдрою, коли ви вимкніть на ніч світло, брати з собою в гості, на вулицю, в школу. І забудьте, що встановлені вами навчальні програми будуть використовуватися. Куди там! Тільки ігри: бродилки, гонки, стрілялки, «сердиті пташки», одягалки. А якщо ви дасте доступ до Wi-Fi, то ваше чадо буде пропадати в соцмережах цілодобово безперервно... Це стосується планшета «кишенькового» формату: 7-8 дюймів. З великими планшетами зона контакту дитини з девайсом обмежиться, мабуть, будинком, але те, що він буде забувати з ним про все на світі - факт. 

Тепер про доцільність вибору ноутбука дитині. Найголовніший аргумент - ноутбуки універсальні, у них замінюються батареї, їх можна вдосконалити і навіть ремонтувати у разі винекнення такої потреби. Планшети, особливо фірмові, в більшості своїй не розбірні. Далі, ноутбуки чудово справляються як і в області розваг, так і в області роботи-навчання. Клавіатура - ось їх козир. І потім, навіть найлегший ультрабук забезпечений набагато більшим об'ємом на твердотільному накопичувачі, ніж версія планшета на 64Гб і картою пам'яті. Ноутбуки - універсальні девайси, факт. Ноутбук можна взяти на презентацію доповіді в школі, можна - в гості до бабусі. Але з ним не походиш усюдах. Словом, ноутбук звучить якось «солідно», асоціюється з діловим світом. Планшет - більше для якоїсь ледарства, відпочинку. Отже, з якою метою ви хочете подарувати дитині гаджет? Якщо для користі - ноутбук, який прослужить йому всі роки навчання.

Вибір бренду в даному випадку не настільки важливий. Головне, діагональ від 15 дюймів, максимально високий дозвіл, достатньо потужний процесор процесор, не менше 2-4 ГБ ОЗУ, обсяг пам'яті на вінчестері - чим більше, тим краще, комунікації Bluetooth; Wi-Fi; Ethernet, роз'єми USB. Якщо у нього вже є ноутбук, то зупиніть вибір на 7-8 дюймовому планшеті, але тоді чітко обговоріть, що ігри на планшеті ви будете обмежувати. Втім, є й альтернативний варіант, який «уб'є відразу двох зайців». Планшет-трансформер. Але вони коштують як непогані моделі ноутбуків. Втім, цей сегмент не позиціонувався як пристрої для школярів. Це бізнес-девайси. Тому витратьте 300-400 євро краще на хороший ноутбук. Нехай краще ваше чадо потренується працювати з комп'ютером як інструментом добування та систематизації знань, як універсальним помічником у навчанні. А планшет нехай буде йому нагородою за відмінне навчання. 

за матеріалами price.ua

магазин «Мій Комп'ютер»

Адреса:
м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 7

Тел.: (068) 408-86-80

Тел.: (099) 308-27-73

Розміщено 4 роки тому