Реєстрація Вхід

Фінансова грамотність

Ви багата людина? Неважливо як Ви відповісте на це запитання, задумайтесь над іншим - яку людину можна вважати багатою? Скільки грошей повинно бути у людини, щоб можна було її назвати багатою? Чи чим повинна володіти така людина, можливо це дорогий автомобіль, чи будинок у три поверхи мінімум, а може золотий ланцюг на шиї вагою не менше ніж кількасот грам?.. Якщо Ви не вважаєте себе багатою людиною - то чи хотіли б нею стати? Впевнений що так. Що ж потрібно для цього зробити? Звісно багато хто скаже, що я багата людина тому що у мене є здоров'я, щаслива сім'я, кохана людина і для мене гроші це не головне. Важко не погодитись, але давайте задумаємося над тим що потрібно, щоб мати гарне здоров'я, чи щасливу сім'ю. Мабуть для цього потрібно мати можливість гарно відпочивати, робити приємні подарунки коханому чи коханій. І щоб ми не говорили для усього цього потрібні гроші. Адже в світі немає жодної сім'ї, яка б не мала за що нагодувати своїх дітей і при тому була б щасливою.

Багато наших проблем, якщо не всі, ми пов'язуємо з відсутністю грошей, чи не так? Є люди, які кажуть що народилися не у тій сім'ї, чи не у тій державі, чи можливо не в той час тому вони приречені на бідність. Але задумайтесь – у всі часи були бідні і багаті, у всіх країнах також є бідні і багаті. В чому ж секрет? Усі багаті люди  знають як працюють гроші, вони знають як їх примножувати. Іншими словами вони мають фінансову грамотність, якої так не вистачає більшості українців. Звичайно Ви можете не погодитись сказавши щось приблизно таке: "Як би я виграв в лотерею, чи отримав спадок, то відразу став би багатою людиною без всякої там фінансової грамотності". Але якщо подивитися статистику – то виявиться, що абсолютна більшість таких людей, вже через рік чи два знову опиняються бідними. Все тому що вони не вміли розпорядитися цими коштами. 

Одним з основних напрямків діяльності компанії "Форвард" є навчання у сфері фінансової грамотності. І основи ми викладаємо на щомісячних семінарах, які проводяться у різних куточках західної України. Тривалість семінару три дні. За цей час ви отримаєте основні знання, які зможуть в подальшому змінити Ваше мислення по відношенню до грошей, що дозволить в подальшому досягнути значних успіхів. Крім знань на семінарі Ви зможете гарно відпочити, познайомитися з багатьма успішними людьми, які охоче поділяться власним досвідом, одним словом - поєднати приємне з корисним.

ТзОВ «Форвард Експрес»

Адреса:
м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 7

Розміщено 4 роки тому