Реєстрація Вхід

Підтримка користувачів

Про сайт

Мета сайту: Об'єднати інформацію про усі ковелські фірми, установи, організації, підприємства на одному ресурсі. А також зробити зручним та доступни доступ до інформації про товари та послуги що їх пропонують.

Користувачі. Реєстрація та авторизація.

Зареєструватися має змогу будь-яка людина. Для реєстрації необхідно вказати бажаний логін, Ваше ім'я, адресу електронної скриньки, на яку автоматично буде надіслано листа з випадково згенерованим паролем. Після входу на сайт цей пароль можна буде відразу замінити на будь-який інший.

Розміщення інформації про організацію

Авторизований користувач у своєму кабінеті має змогу додати нову організацію на сайт, вибравши відповідний пункт меню у кабінеті. Кількість доданих організацій для одного користувача не обмежена. Для кожної огранізації доданої на сайт обов'язково вказується назва, основний розділ, адреса, та основна інформація про організацію. Звичайно, бажано заповнити також поля де вказуються телефони, вибрати файл з зображенням логотипу організації, підприємства, або фірми. Це дасть змогу відвідувачам сайту швидше впізнавати Вашу компанію.

Рекомендація:
Не вказуйте у назві організації "Продаж телевізорів", або "Ремонт пральних машин у Ковелі". Вказуйте реальну назву установи. Наприклад: "Магазин «Водограй»", "ТзОВ «Ремтехпобутсервіс»".

Ринок. Розміщення пропозицій

Від кожної компанії (організації, фірми) у розлілі «Ринок» можуть бути розміщена інформація про конкретні товари (або групи товарів) чи про послуги, що вона надає. Розміщення пропозиції є саме тою можливістю, що виділяє проект Ковель online серед звичайних каталогів фірм, довідників і т. д.

«Ринок» - це той розділ сайту, за допомогою якого відвідувачі зможуть легко знайти товари чи послуги у одному з багатьох розділів від ковельських компаній. Саме тому розміщення пропозицій є настільки важливим для зареєстрованих компаній.

Рекомендація:
Завжди додавайте пропозиції від своїх організацій. Адже більшість потенційних клієнтів шукають не компанію а конкретний товар чи послугу.

Тарифні плани. Платні послуги.

Кожна нова організація відразу після збереження на сайті розміщується на безкоштовному тарифному плані, і може знаходитися там необмежений час. Проте для бажаючих є можливість скористатися перевагами, які пропонуються одним з двох платних тарифних планів. При використанні платних тарифних планів значно збільшуються можливості розміщення інформації як про саму компанію так і про її послуги та товари, що вона пропонує.

Наприклад: значно збільшується кількість пропозицій на ринку, що їх може одночасно розмістити організація. Можливість вибрати один з багатьох дизайнів, для сторінки самої організації та для сторінок з пропозиціями, публікаціями. Відсутність сторонньої реклами на сторінках такої організації. Активне посилання на офіційний сайт, та інше. Детальніше про можливості кожного тарифного плану.

Афіша.

Розділ «Афіша» служить для розміщення інформації про найближчі масові заходи у Ковелі. Такі як концерти, кінопрем'єри, виставки і тому подібне. Взагалом у розділі буде відображатися уся інформація про те куди і коли можна піти у Ковелі, щоб гарно провести час чи побачити і дізнатися щось нове та цікаве!

Оголошення.

Розділ «Оголошення» містить інформацію приватного характеру розподілену на аналогіч ні розділи. Кожне оголошення містить сам текст, контактні дані, інформацію про дату публікації. Для розміщення оголошень на сайті - потрібно бути зареєстрованим користувачем. Обмежень, що до кількості розміщених оголошень немає.

Публікації.

У розділ «Публікації» кожна компанія від свого імені може розмістити будь-яку додаткову інформацію як про себе так і про свої товари чи послуги. Ця інформація може подаватися у вигляді новини, статті, блогу, чи просто як додаткова сторінка і тому подібне. Розмішення якісних публікацій дуже добре сприяє просуванню Вашої компанії перед конкурентами.

Рекомендація:
Публікуйте ту інформацію, яка може бути дійсно цікавою та корисною для ковельчан.

Правила сайту

Як і на кожному сайті наш ресурс теж має свої правила. Їх повний список на даний момент готується до публікації. А на даний момент, кожен зареєстрований користувач повинен дотримуватися наступних пунктів:

 • Заборонено розміщувати будь-яку інформацію, тексти, зображення, посилання та матеріали які заборонені законодавством України.
 • Заборонено повторно розміщувати у каталог одну і ту ж компанію.
 • Розділ Оголошення призначений лише для приватних оголошень. Рекламні оголошення компаній, фірм, магазині тощо в даному розділі заборонені та будуть видалятися
 • Розділ Афіша призначений лише для розповсюдження інформації про кінопрем'єри, виставки концерти, та інші заходи. Пряма реклама товарів чи послуг з розділу Афіша буде видалятися.
 • Заборонено розміщувати матеріали порнографічного характеру.
 • Забороняється використовувати у якості назви компанії веб-адресу.
 • У разі додаванні організації (фірми, підприємства, компанії), яка Вам не належить, або Ви не уповноважені її керівництвом, права на управління цією організацією на сайті (при зверненні її власників, дирекції, керівництва) будуть передані їм, або видалені взагалі.
 • У разі закінчення терміну дії тарифного плану організація буде переведена на безкоштовний тарифний план. При цьому, якщо кількість розміщених нею пропозицій буде перевишувати максимальну кількість пропозицій, що передбачається безкоштовним тарифним планом, зайві пропозиції будуть безповоротно видалені.
 • Контактна інформація

  Якщо у Вас з'явилися запитання, пропозиції, скарги - обов'язково їх вислухаємо та приймемо до уваги.

  м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 7.
  Веб студія Craft.
  тел. (068)408-86-80
  mail@craft.biz.ua

  Офіційна група ВК